Кафедра природничо-математичних дисциплін Торезького ММЦ

Головна | Реєстрація | Вхід
Вівторок, 25.09.2018, 09:12
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика
Актуальні новини
Окончание 2014-2015 у.г.
Форма входу



Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 51

Олимпиады. 2014- 2015 у.г.

Письмо ДИППО от 28.01.2015 № 7/ 02  "О проведении Республиканского этапа ученической олимпиады по экологии"

Письмо ДИППО от 28.01.2015 № 6/ 02 "О проведении Республиканского этапа ученической олимпиады по географии"

Лист ДоноблІППО від 30.10.2014 № 538/ 02 "Об обучающей открытой олимпиаде по учебным дисциплинам"

Алгоритм проведення олімпіади  

Інтернет-олімпіади - 2014

Підсумки обласної інтернет-олімпіади з математики

Лист ДОН від 23.05.2014 р. 3 485/ 02 "Про проведення обласної інтернет-олімпіади з математики"

Лист ДОН від 12.06.2014 р. № 478/ 02 "Про організацію всеукраїнських учнівських інтернет-олімпіад в 2014-2015 навчальному році"

Наказ ДОН від 20.06.2014 р. № 324 "Про затвердження мережі обласних базових закладів освіти, які опікуються підготовкою учнів до Всеукраїнських учнівських інтернет-олімпіад в 2014-2015 навчальному році"

Завдання ІІІ етапу олімпіад з:

математика

фізики

хімії

біології

географії

екології

економіки

астрономіі

Наказ міськво від 12.02.2014 р. № 40 "Про відрядження на відбірково-тренувальні збори до ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики у 2013-2014 навчальному році" 

Наказ ДОН від 07.02.2014 р. № 68 "Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики та проведення відбірково-тренувальних зборів до ІV етапу у 2013-2014 навчальному році"

Наказ міськво від 04.02.2014 р. № 30 "Про відрядження на обласну олімпіаду з біології"

Наказ міськво від 04.02.2014 р. № 31 "Про відрядження на обласну олімпіаду з хімії"

Наказ ДОН від 03.02.2014 р. № 59 «Про підсумки  III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології та проведення відбірково-тренувальних зборів до IV етапу у 2013 – 2014 навчальному році з економіки»

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Витяг з протоколу № 1 засідання оргкомітету та журі з перевірки робіт переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у Донецькій області і допуску учнів до ІІІ (обласного) етапу

 
Результати міського етапу:
7 клас - Олейник М. - ЗШ № 10 - І місце
8 клас - Половинкин В. - ЗШ № 10 - І місце
9 клас - Василенко Д. - ЗШ № 26 - ІІІ місце
10 клас - Кудрявцева Т. - НВК № 1 - ІІ місце
11 клас - Бараннікова В. - гімназія - І місце
11 клас - Севостьянова М. - гімназія - ІІ місце  
 
Результати міського етапу:
8 клас - Меркулов С. - гімназія - ІІІ місце
9 клас - Корольова Т. - гімназія - І місце 
9 клас - Фомінова А. - гімназія - ІІ місце
9 клас - Волошин М. - ЗШ № 18 - ІІІ місце
10 клас - Кудрявцева Т. - НВК № 1 - ІІ місце
10 клас - Пахно О. - ЗШ № 4 - ІІІ місце
10 клас - Свіденко А. - ЗШ № 18 - ІІІ місце
10 клас - Дуброва К. - ЗШ № 10 - ІІІ місце
10 клас - Попова Є. - гімназія - ІІІ місце 
11 клас - Севостьянова М. - гімназія - І місце
11 клас - Гординський С. - ЗШ № 10 - ІІ місце
11 клас - Знмцова А. - НВК № 1 - ІІІ місце   
 
Результати міського етапу:
7 клас - Олейник М. - ЗШ № 10 - І місце
7 клас - Липка Т. - НВК № 1 - ІІІ місце
8 клас- Карпова А. - ЗШ № 11 - І місце
8 клас - Шевченко О. - гімназія - ІІ місце
8 клас - Капустін М. - ЗШ № 9 - ІІІ місце
9 клас - Василенко Д. - ЗШ № 26 - І місце
9 клас - Колісниченко Є. - гімназія - ІІІ місце
10 клас - Безбабних А. - гімназія - краща робота
11 клас - Логоша Д. - гімназія - І місце
11 клас - Земцова А. - НВК № 1 - ІІ місце
 
 
Учасників міського етапу не було
 
Результати міського етапу:
6 клас - Гафаров Е. - ЗШ № 11 - ІІІ місце
7 клас - Олейник М. - ЗШ № 10 - краща робота
8 клас - Любимченко М. - гімназія - краща робота
9 клас - Василенко Д. - ЗШ № 26 - ІІ місце
9 клас - Королькевич І. - ЗШ № 8 - ІІІ місце
10 клас - Подрєзова Т. - НВК № 1 - ІІІ місце
11 клас - Видибура Є. - гімназія - краща робота
 
Результати міського етапу:
10 клас - Подрєзова Т. - НВК № 1 - ІІ місце
10 клас - Жданович О. - ЗШ № 11 - ІІІ місце
10 клас - Ільчук К. - ЗШ № 11 - ІІІ місце
11 клас - Трусова Г. - НВК № 1 - ІІІ місце
 
Результати міського етапу:
7 клас - Олейник М. - ЗШ № 10 - ІІІ місце
8 клас - Позивайло Є. - НВК № 1 - ІІІ місце
8 клас - Марчук А. - ЗШ № 2 - ІІІ місце
9 клас - Кезікова К. - ЗШ № 11 - краща робота
10 клас - Жданович О. - ЗШ № 11 - ІІІ місце
10 коас - Кірко А. - ЗШ № 18 - ІІІ місце
11 клас - Земцова А. - НВК № 1 - ІІІ місце 
 
 
Результати міського етапу:
11 клас - Логоша Д. - гімназія - ІІ місце
11 клас - Трубачова Н. - НВК № 1 - ІІІ місце
 
Погода
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Пошук
Корисні посилання
Школи міста
Сайти вчителів
  • Сайт учителя інформатики Баличева Р.С.
  • Сайт учителя математики Фоміної Н.В.
  • Сайт учителя матемтики Любимченко О.В.
  • Сайт учителя інформатики Маруди Ю.В.
  • Архів записів



    Copyright MyCorp © 2018 | Конструктор сайтів - uCoz